top of page
بهترین بذرها ​
برای بهترین تولیدکنندگان

ریحان  Ocimum basilicum

TS012

Italiko

این رقم کاملا شناخته شده است، عطر و طعم بی نظیر داشته و سایز بوته های آن متوسط است، رنگ برگ ها سبز روشن و  قاشقی­ شکل هستند.

TS018

Valentino

(Grandi Foglie Bollose)

رقمی شناخته شده به­ خاطر رشد فشرده آن، این رقم تولید بوته­ های یکنواخت، کوچک و قوی می کند و دارای برگ­ های سبز روشن و با عطر فراوان می باشد.

TS022

​Greco

این رقم تولید بوته های فشرده و کوچک (از نظر ارتفاع) می کند که تشکیل یک توده فشرده به قطر 50 تا 60 سانتی متر می کند. برگ های این رقم سبز روشن و نرم بوده و دارای عطر شدیدی هستند.

TS014

Violetto

 این رقم قابلیت کشت در تمام طول سال (در زمستان­ در گلخانه و بهار و تابستان در فضای باز) را دارا می باشد. این رقم دارای بوته هایی به اندازه متوسط و برگ­های بنفش تیره تا حدودی دندانه دار که دارای عطر بالایی هستند، می باشد

TS020

​Fine Verde

این رقم با سایر ارقام ریحان به خاطر ویژگی های متمایز خود از قبیل دارابودن برگ های نازک و نرم که به رنگ سبز روشن بوده و دارای عطر شدیدی هستند، متفاوت است.

TS016

Gnometto

این رقم پاکوتاه و دارای رشد فشرده می باشد. مناسب جهت کشت گلدانی بوده و دارای میانگره­ های کوتاه و برگ­ های سبز رنگ است. قابل کشت در تمام طول سال ولی دارای کارآیی بالا در کشت تابستانه می باشد.

bottom of page