top of page
بهترین بذرها ​
برای بهترین تولیدکنندگان

کلم بروکلی  Brassica oleracea var. italica

TS056

​Riccio di Sarno

دارای ارتفاع متوسط و شاخه ­های جانبی زیاد می ­باشد. هر شاخه دارای غنچه ­های گل به اندازه متوسط بوده و دارای برگ ­های دندانه دار می­ باشد. رقمی زودرس بوده که دارای بلوغ تدریجی می ­باشد. زمان کشت خرداد و تیرماه و برداشت در آبان و آذر ماه.

TS057

Green Garden F1

هیبرید F1، میان رس (برداشت 85 روز بعد از نشاکاری)، دارای ساختارهای ریزبافت و فشرده، مقاوم به سرما، سازگار با شرایط مختلف آب و هوایی، هد به رنگ سبز خاکستری تیره، فشرده، سایز آن 20-18 سانتی­متر و وزن متوسط ان 500-400 گرم می ­باشد، مناسب برای تازه­ خوری و فرآوری کردن، بعد از قطع کردن هد، تولید تعداد زیادی هد دیگر می­ کند. دارای عمر انباری طولانی می باشد. زمان کشت اواخر تیرماه و اوایل مرداد ماه و برداشت محصول در آذر و دی ماه یا کشت در مهر و آبان ماه و برداشت محصول در بهار.

TS059

Liscio Casertano

این رقم دارای اندازه متوسط تا بلند بوده و برگ­ های نرم و نسبتا بزرگ تولید می­ کند. تولید تعداد زیادی غنچه­ های کوچک کرده که درصورت برداشت آن­ها مجددا رشد خواهند کرد. زمان کشت خردادماه و تیرماه و برداشت در آبان ماه.

TS066

​Spigariello (Riccio)

این رقم دارای اندازه متوسط به همراه برگ­ های ظریف، باریک و دندانه­ دار می­ باشد. قابلیت تولید غنچه ­های متعدد داشته که درصورت برداشت آن­ها مجددا رشد خواهند کرد. زمان کشت از اردیبهشت تا شهریور و برداشت محصول از آبان تا اسفندماه.

TS067

Spigariello (Rifiorente)

این رقم قابلیت غنچه ­دهی در تمام طول سال را داشته و دارای برگ ­های نرم می­ باشد. زمان کشت بذور از تیرماه تا مهر می ­باشد.

bottom of page