top of page
بهترین بذرها ​
برای بهترین تولیدکنندگان

کاهو معمولی (Lactuca sativa var. longifolia (Romaine Lettuce  

TS239

LA239EST (Mini Romana)

(in corso d'iscrizione)

رقمی مناسب جهت کشت بهاره و تابستانه می ­باشد. نسبت به کاهوی معمولی تولید هد کوچک تری می­ کند. هد به رنگ سبز مایل به زرد براق، فشرده و با طعم عالی است. بسیار ترد بوده و وزن هر هد حدود 170 گرم است. در طول دوره جوانه زنی مقاومت بالایی دارد. تراکم کشت مورد نیاز برای این رقم 12-10 گیاه در هر متر مربع می ­باشد. دارای قدرت تحمل بالایی نسبت به عارضه سوختگی انتهایی و مارپیچی شدن بوده و مقاوم به بیماری ویروس موزائیک کاهو می­ باشد.

TS239

LA239INV (Mini Romana)

(in corso d'iscrizione)

رقمی مناسب جهت کشت پاییزه و زمستانه می ­باشد. نسبت به کاهوی معمولی تولید هد کوچکتری می­ کند. هد به رنگ سبز و سفید، فشرده ­تر و با طعم عالی است. در طول دوره جوانه زنی مقاومت بالایی دارد. تراکم کشت مورد نیاز برای این رقم 12-10 گیاه در هر متر مربع است. دارای قدرت تحمل بالایی نسبت به عارضه سوختگی انتهایی و مارپیچی شدن و مقاوم به بیماری ویروس موزائیک کاهو می ­باشد.

TS235

LA235 (in corso d'iscrizione)

رقمی است با هد حجیم و سایز متوسط، دارای رشد افراشته بوده و برگ ­های سبز دارد. مناسب جهت کشت پاییزه و بهاره است. در طی جوانه زنی مقاومت بالایی دارد. قابلیت تولید در گلخانه و فضای آزاد را دارد. پس از 45 تا 70 روز پس از کشت برداشت می­ گردد. مقاوم به بیماری ویروس موزائیک کاهو می­ باشد. 

TS234

Saras

رقمی متوسط زودرس و متناسب جهت کشت بهاره و تابستانه می ­باشد. تولید هد حجیم به اندازه متوسط کرده که دارای بافت نرم و برگ­ های پهن به رنگ سبز براق می­ باشد. مقاومت بالایی به گلدهی زودتر از موعد دارد. زمان کشت آن از اسفند تا آبان ماه است.

TS236

Gayarda

رقمی است با برگ­ های سبز تیره، دراز و براق که تولید هد بزرگ، ترد و فشرده کرده که دارای یک ساقه سفید در مرکز هد می ­باشد.

TS238

Minae

این رقم افراشته و باریک است و دارای برگ­ های بزرگ به رنگ سبز بوده و تولید هد بزرگ و یکنواخت از نظر اندازه، فشرده و ترد که دارای ساقه سفید در مرکز خود می ­باشد، می ­کند. زمان کشت آن از بهمن تا اردیبهشت ­ماه است.

TS240

​Verde d'Inverno

رقمی با بذرهای سفید و برگ­ های سبز تیره بوده که تولید هد فشرده و حجیم می­ کند. برگ­ های اطراف هد به دور هد پیچ می­ خورند. مقاوم به سرما بوده و مناسب جهت عرضه به بازارهای خواهان کاهوی سبز تیره است. زمان کشت آن از اواسط شهریور تا دی­ ماه است.

bottom of page